Індівідуальне замовлення

Яка представниця прекрасної статі не мріє побути в ролі дизайнера для самої себе? Підібрати якісну сумку або рюкзак саме за своїм смаком та уподобаннями, пограти з поєднанням кольорів, вибрати зручну форму і розмір, колір підкладали, ширину ручки. Такий виріб буде радувати довгий час своїм унікальністю, зовнішнім виглядом і якістю виконання.

З BRIAR у вас є така можливість! Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення. У нас представлена ​​широка палітра кольорів натуральної шкіри, від самих трендових яскравих відтінків цієї весни, актуальних бежевих до спокійних базових.

На допомогу нашим клієнтам на сайті BRIAR створений унікальний КОНСТРУКТОР для вибору кольору виробу або створення унікального поєднання кольорів. У ньому можна вибрати кожен елемент в потрібному кольорі і тут же оформити замовлення. Деякі моделі, такі як Daizy, Kristen, Melissa, рюкзаки Monik і Mati, мають знімний клапан. Це дозволяє урізноманітнити ваш образ, замовивши додаткові клапани в будь-якому кольорі шкіри. КОНСТРУКТОР допоможе вам визначитися із вибором!

Переходьте у КОНСТРУКТОР в шапці сайту або при перегляді будь-якої моделі натискайте «Створити в конструктор». При замовленні, є можливість вибрати яскраву брендовану підкладали в листі, яка включає всі відтінки з нашої палітри або однотонну сіру. Обговорюються інші нюанси, такі як ширина і довжина ремінця та інше. Термін виробництва становить до 10 робочих днів. Для запуску замовлення у роботу мінімальна передоплата 200 грн.

Заходьте в розділ Галерея і надихайтеся вже втіленими в життя ідеями. Нам подобаються ваші сміливі рішення, ми тільки за! Залишилися питання?

Телефонуйте нам! Ми із задоволенням вас проконсультуємо, вишлемо додаткові фото, допоможемо підібрати колірні поєднання, поєднання текстури шкіри.