Повернення та обмін

 

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Ви завжди маєте право на повернення або обмін товару на протязі 14 календарних днів після придбання товару в он-лайн чи в роздрібному магазині.

Умови повернення та обміну:

Товар не повинен бути у споживанні та повинен бути упакований в оригінальну упаковку. В повній комплектації з етикеткою. Кошти повертаються на рахунок клієнта протягом 7 робочих днів після отримання повернення або готівкою в наших магазинах. Залежно від способу оплати. Парфуми входить до переліку товарів, які не підлягають поверненню, згідно Закону про захист прав споживачів.

Способи повернення: Ви можете звернутися з питання повернення або обміну в наші магазини:

м. Дніпро, ТРЦ “Мост-Сіті”, вул. Глінки, 2, 0-й поверх
м. Харків, ТРЦ “Nikolsky”, вул. Пушкінська, 2-а, 3-й поверх

Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, узгодити деталі повернення можна за телефоном:

+38 098 957 73 94

ГАРАНТІЯ від виробника 50 календарних днів на всі вироби BRIAR.

У разі виявлення виробничого браку протягом гарантійного терміну Ви можете написати на e-mail: briar.so.ukrainian@gmail.com або зателефонувати за телефонами вказаними на сайті briar.in.ua. Вам буде запропонований безкоштовний ремонт або обмін.

Не підлягає поверненню та обміну:

  1. Індивідуальні замовлення в якіх присутні більше одногу кольору.Такі замовлення вважаються ексклюзивними. Про такі замовлення наш менеджер завжди попереджає заздалегідь. Такі замовлення підлягають поверненню або обміну тільки в гарантійному випадку (Згідно Закону про захист прав споживачів Ст.13 п.5 пп.3).
  2. Вироби з дефектами, які виникли під час експлуатації: механічні пошкодження, під дією хімічних речовин, деформація через неправильне використання.
  3. Гарантія не поширюється на товари з уцінкою через дефект, про який було заздалегідь попереджено.

Протягом гарантійного терміну не є дефектом виробу:

Неоднорідність поверхні шкіряного вироба, яке має природний малюнок. Це не є ознакою поганої якості, а підкреслює натуральність. Природний знос шкіри і фурнітури. Винекня потертостей, подряпин та ін .. Поява на світлій шкірі фарбування від темного одягу (джинси, верхній одяг та ін.)