О продукції

У бренду BRIAR представлений широкий асортимент виробів з натуральної шкіри на будь-який смак: місткі шоппери, класичні моделі, малятка Cross-bady, сумки -портфелі, функціональні рюкзаки як невеликого розміру так і місткі для ноутбука і іншого.

Ми весь час розробляємо нові моделі і представляємо новинки кілька разів на сезон. Наша мета підібрати для вас вироби для будь-якого випадку і сезону!

У BRIAR представлена ​​широка палітра кольорів шкіри. У вас є можливість побути в ролі дизайнера і замовити сумку в будь-якому представленому кольорі і створювати свої унікальні поєднання. Заходьте в КОНСТРУКТОР на сайті і створюйте улюблені моделі в ваших кольорах. Текстура шкіри може бути гладкою, зернистою (флотар), рептилія.

У цьому сезоні BRIAR запускає новий і важливий для нас проект – брендована підкладали! Яскрава підкладали в листі, яка включає в себе всі наші відтінки шкіри. Завдяки цьому така підкладали буде поєднуватися з будь-яким виробом, будь то яскрава сумочка для літа або сумка для зими в більш спокійних тонах. Наша ідея в тому, що сумки BRIAR всередині такі ж гарні як і зовні! При замовленні, у вас є можливість вибрати яскраву брендовану підкладали або однотонну сіру.

На додаток до ваших сумках BRIAR є можливість для замовлення довгих або коротких ручок шириною 1,5 см, 2 см, 2,3см, 4 см, змінних клапанів в будь-яких кольорах з нашої палітри і текстурі. Для допомоги з вибором кольору, і з інших питань телефонуйте нам! Ми із задоволенням вас проконсультуємо, вишлемо додаткові фото, допоможемо підібрати колірні поєднання, поєднання текстури шкіри.